כניסה למפרסמים | פרסם באתר | צימרים בצפון | שלח הודעה לבעלי הצימרים | צימרים פנויים | יישובים | מפת האתר צימרים

פארק דרך העץ

 
» פארק דרך העץ » שדמות דבורה » כנרת » צפון שאפו

פארק דרך העץ

  שדמות דבורה
דרך העץ - פארק אטרקציות לכל המשפחה

בדרך העץ שלמרגלות התבור מזמינים את המבקרים הקטנים והגדולים ללמוד הכול על העצים, באופן בלתי אמצעי. מבוך ענק מעץ בעל 4 דרגות קושי, סדנת תיפוף , מיני גולף ומיני באולינג, נגריה לבניית ערכות יצירה מעץ, מכוניות פדלים במסלול קרטינג , משחקיה לקטנטנים ועוד. בתחילת הביקור מוקרן סרט על חשיבות העצים בטבע וחשיבות היערות במאזן האקולוגי. לאחר מכן מתנסים הילדים בשימוש בעצים כחומר בידי האדם בסדנת היצירה ולוקחים את יצירותיהם הביתה, ומכירים את הצומח בארץ בתבליט של ארץ ישראל עם הסברים על העצים האופייניים לכל אזור, הניתנים תוך כדי משחק. מאחורי הקמת המתחם המוקפד והאסתטי יש אג'נדה לפיה מותר ואף מומלץ להתנסות ולטעות, הטעות היא חלק מחוויית הלמידה. משך ההפעלה נע בין שעה לשלוש שעות.

* בתשלום נוסף יוכלו הילדים וההורים להצטרף לנסיעה של כ- 20 דקות בקרונות רכבת התבור בשבילי שדמות דבורה ומול נופי התבור.

* במקום מוצעות גם סדנאות לקבוצות בתיאום מראש.

טיולי שטח חווייתיים

בנוסף לסדנאות המרתקות, המקום מציע למבקריו גם יציאה לטיולי שטח ברכבי מיול או רייזר. מסלולים יפים, מאתגרים ונופים מרהיבים, מעברי מים ובוץ (בעונה) ופריחה משגעת. ניתן להנות מחווית השטח במסלולים שונים הנעים בין חצי שעה לשעתיים.

קמפינג בין עצי הפאולוניה

בדרך העץ אפשר גם ללון בשטח מסודר ונקי בין עצי הפאולוניה. לרשות הפורסים את אוהליהם עומדים מדשאות, שירותים ומקלחות מסודרים ברמה גבוהה, שולחנות, תאורה, מתקן להדלקת אש ומתקני ברביקיו. יש אפשרות להזמין מקרר אישי שיכיל את מצרכי המזון הפרטיים ולשכור אוהלים ומזרנים.

אם תרצו להצטייד במשחקי עץ הביתה או בציוד קמפינג, הנעלה וביגוד של מיטב החברות למטיילים תוכלו לרכוש אותם בחנות המטיילים דרך העץ שבמקום.

 לרכישת כרטיסים בהנחה לחצו כאן או התקשרו: 072-3952656

 

פארק דרך העץ המלצות נופשים