כניסה למפרסמים | פרסם באתר | צימרים בצפון | שלח הודעה לבעלי הצימרים | צימרים פנויים | יישובים | מפת האתר צימרים

נוף הדרך - טיולי ג’יפים

 
» נוף הדרך- טיולי ג’יפים » רמות » רמת הגולן » צפון שאפו

נוף הדרך- טיולי ג’יפים

  צומת רמות, ליד מלון כינר, 072-3926450
נוף הדרך - טיולי ג'יפים מודרכים בנופי רמת הגולן והכנרת

נוף הדרך טיולי ג'יפים ברמת הגולן והצפון, מתאים לזוגות, למשפחות, לקבוצות ולוועדי עובדים, תכנון מסלולים בשיתוף הלקוח.
רק אצלנו תוכלו להנות ממסלולי מים כל השנה.
בחברת הטיולים הוותיקה בהנהלתו של שי כלאף, מדריך טיולים מוסמך ומנוסה, יפיקו עבורכם טיול ג'יפים בלתי נשכח באתרי הגולן ובנתיביו, שבו יתגשמו כל חלומותיכם. חברת נוף הדרך מתמחה בטיולי ג'יפים, טרקטורונים ותומקארים , טיולי אופניים, טיולי עששיות טיולים רגליים ומגוון ארוחות שטח. מעל הכול יתרונה של נוף הדרך הוא בתכנון והפקת הטיול מאלף ועד תו, מהפרטים הגדולים ועד הטריוויאליים ביותר. אז אם גם אתם רוצים טיול ג'יפים "נוף הדרך", תרימו טלפון ובואו. יהיה נוף!

מסלול הבית
נצא ממפגש רמות השוכן בין הגולן לחופי הכנרת (במקום מזנון ושרותים), נתחיל את המסלול בטיפוס על רמת הגולן לאורך אפיקו של נחל כנף לעבר תצפית נוף מדהימה על הכנרת והגליל, כאשר נרד מהגולן ניכנס לבקעת בית ציידא, בקעה זו מנקזת את נחלי דרום ומרכז רמת הגולן ומתפתלים בה לא פחות מאשר 15 נחלי איתן ואכזב, בבקעה נחצה נחלים שלוליות ומעברי מים. תלוי בעונה ונחזור למפגש רמות עם טעם של עוד.

מסלולי טיול מיוחדים
לאורך ציר היין בג'יפים (טיול ג'יפים + ביקור וטעימות בייקבי רמת הגולן) שבילי הגולן, הכרמים והנופים המשתבחים כיין, מזמינים אתכם לטיול ג'יפים מודרך המתחיל בכרם ומסתיים בסיור טעימות יין ביקבי רמת הגולן. הטיול כולל סיור מודרך בין קנוקנות הכרמים המיוחדים שבדרום הגולן, סיור טעימות ביקב ובחנות היין והמזכרות שבו, ולסיום, שי יוקרתי ומפנק. הסיור נבנה בשיתוף עם יקבי רמת הגולן ונהגי הג'יפים המשתתפים בו עברו השתלמות כרמים ויין ביקבי רמת הגולן.

לקופון הנחה לחצו כאן.

נוף הדרך- טיולי ג’יפים המלצות נופשים